Tournament selection

Sort according to

Federation: Mongolia (MGL)

Flag MGL
No.TournamentLast update
1Улсын аварга шалгаруулах эмэгтэйчүүдийн 51 дэхь удаагийн Хагас шигшээ тэмцээн 3 Hours 9 Min.
2Улсын аварга шалгаруулах эрэгтэйчүүдийн 59 дэхь удаагийн Хагас шигшээ тэмцээн 3 Hours 36 Min.
3Дархан Опен 6 Hours 15 Min.
4WYCC 2019 Beltgel 2 6 Hours 55 Min.
5Төв аймгийн шатрын холбооны нэрэмжит шатрын аварга шалгаруулах тэмцээн -2019 Насанд хүрэгчид 1 Days 1 Hours
6Төв аймгийн шатрын холбооны нэрэмжит шатрын аварга шалгаруулах тэмцээн -2019 14-18 нас 1 Days 2 Hours
7Төв аймгийн шатрын холбооны нэрэмжит шатрын аварга шалгаруулах тэмцээн -2019 11-13 нас 1 Days 3 Hours
8Төв аймгийн шатрын холбооны нэрэмжит шатрын аварга шалгаруулах тэмцээн -2019 9-10 нас 1 Days 3 Hours
9Төв аймгийн шатрын холбооны нэрэмжит шатрын аварга шалгаруулах тэмцээн -2019 7-8 нас 1 Days 3 Hours
10Төв аймгийн шатрын холбооны нэрэмжит шатрын аварга шалгаруулах тэмцээн -2019 9-10 нас 1 Days 7 Hours
11Төв аймгийн шатрын холбооны нэрэмжит шатрын аварга шалгаруулах тэмцээн -2019 7-8 нас 1 Days 7 Hours
12Төв аймгийн шатрын холбооны нэрэмжит шатрын аварга шалгаруулах тэмцээн -2019 14-18 нас 1 Days 8 Hours
13Төв аймгийн шатрын холбооны нэрэмжит шатрын аварга шалгаруулах тэмцээн -2019 11-13 нас 1 Days 8 Hours
14"ЗАСГИЙН ГАЗРЫН ЦОМ 2019" ШАТАР ЭМЭГТЭЙ 4 Days 6 Hours
15"ЗАСГИЙН ГАЗРЫН ЦОМ 2019" ШАТАР ЭРЭГТЭЙ 4 Days 6 Hours
16WYCC2019 BELTGEL 1 7 Days 6 Hours
17Шатрын спортын мастер, Улсын шүүгч, Монгол туургатны шатрын холбооны хүндэт маст Дэлхийн оюуны өмчийн академийн гавъат багш Ц.Цэрэнчимэдийн нэрэмжит тэмцээн 7 Days 8 Hours
18Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 6-р анги эр 14 Days 7 Hours
19Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 7-р анги эм 14 Days 7 Hours
20URIN KHAVAR-2019 CHESS TOURNAMENT-U11 14 Days 7 Hours
21Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 8-р анги эр 14 Days 7 Hours
22URIN KHAVAR-2019 CHESS TOURNAMENT-U13 14 Days 7 Hours
23URIN KHAVAR-2019 CHESS TOURNAMENT-U9 14 Days 7 Hours
24URIN KHAVAR-2019 CHESS TOURNAMENT U7 14 Days 7 Hours
25Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 8-р анги эм 14 Days 7 Hours
26Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 7-р анги эр 14 Days 7 Hours
27Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 6-р анги эм 14 Days 10 Hours
28Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 5-р анги эм 14 Days 10 Hours
29Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 5-р анги эр 14 Days 11 Hours
30Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 4-р анги эр 15 Days 6 Hours
31Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 4-р анги эм 15 Days 6 Hours
32Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 3-р анги эр 15 Days 6 Hours
33Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 3-р анги эм 15 Days 7 Hours
34Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 2-р анги эр 15 Days 10 Hours
35Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 1-р анги эр 15 Days 10 Hours
36ГУРВАН ТАМИР ДуС ТАЙЛАНТ ТЭМЦЭЭН 15 Days 10 Hours
37Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 1-р анги эм 15 Days 11 Hours
38Засаг даргын нэрэмжит Багануур дүүргийн Багийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 2-р анги эм 15 Days 11 Hours
39Uitumen memorial-2019 21 Days 6 Hours
40Төрийн банк Шатар -2019 Эмэгтэй 22 Days 5 Hours
41Төрийн банк Шатар -2019 Эрэгтэй 22 Days 6 Hours
42Мөнгөн морь шигшээ тэмцээн 2019 28 Days 5 Hours
43Eastern Asian Zonal 3.3 Chess Championships-2019-Women 31 Days 19 Hours
44Eastern Asian Zonal 3.3 Chess Championships-2019-Open 34 Days 8 Hours
45ГОВЬСҮМБЭР АЙМГИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ШАТАРЫН ТЭМЦЭЭН 2019 ЭМЭГТЭЙ 35 Days 2 Hours
46ГОВЬСҮМБЭР АЙМГИЙН 2019 ОНЫ АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 35 Days 2 Hours
47"Mongolian Chess"- 2019 35 Days 11 Hours
482019 Chess for Peace Fide Rated Tournament 36 Days 9 Hours
49Сурагчдын ДАШТ-ий бэлтгэл 38 Days 13 Hours
50Мөнгөн морь клубын салбар 2-ийн 2019 оны аварга шалгаруулах тэмцээн 40 Days 8 Hours
Advertisement