Tournament selection

Sort according to

Federation: Israel (ISR)

Flag ISR
No.TournamentLast update
1אליפות ראשון לציון לבתי ספר לשנת 2019 א-ג 13 Minutes
2אליפות ראשון לציון לבתי ספר לשנת 2019 ד-ו 13 Minutes
3Mechoziada 2019 11 Hours 40 Min.
4National Women's Team Championship 2019 12 Hours 9 Min.
5הגדולות על 20 לוחות 13 Hours 35 Min.
6Israeli Team Championship U12 15 Hours 47 Min.
7Israeli Team Championship U8 15 Hours 48 Min.
8שש עשרית גמר אליפות הארץ בשוהם 2019 1 Days 7 Hours
9Netanya International Open 2019 1 Days 20 Hours
10תחרות האביב ימי ג' ווסק - אשקלון 2019 1 Days 23 Hours
11 National Ch. 1-16 Finals Herzliya 2019 2 Days 13 Hours
12 Herzliya Spring 2019 2 Days 13 Hours
13Kfar Saba spring tournament 3 Days 14 Hours
14תחרות האביב ימי א' ווסק - אשקלון 2019 4 Days
15אליפות בריכת ארמון הנציב 4 Days 21 Hours
162019 Kfar Saba "Faust" Youth OpenL 5 Days 19 Hours
171\16 גמר אליפות הארץ 6 Days 10 Hours
18גמר אליפות בתי הספר היסודיים בקריית ים . 8 Days 10 Hours
19אליפות הרצליה לבתי ספר יסודיים בשחמט 2019 9 Days 11 Hours
20אליפות קריית ים הפתוחה בבזק - 14.5.2019 9 Days 11 Hours
21שח בירה הראשון אריאל 2019 9 Days 11 Hours
221-16 final Israeli championship 9 Days 18 Hours
23אליפות בית הספר בראשית קריית ים 9 Days 19 Hours
24 2019 אליפות הרצליה בשחמט לחטיבות ביניים 10 Days 8 Hours
25Jerusalem seniors championship 2019 10 Days 8 Hours
26Rating tournament, Jeruchess spring 2019 10 Days 9 Hours
27שש עשירית גמר אליפות ישראל בקריית ים 11 Days 9 Hours
28שח אביב אקטיבי עד 1450 12 Days 17 Hours
29פסטיבל המלכים גמר אליפות בתי הספר של קריית ים . בחסות ראש העיר מר דוד אבן צור . 13 Days 12 Hours
30תחרות האביב ימי ה' ווסק - אשקלון 2019 15 Days 22 Hours
31אליפות בית הספר אור אבנר בקריית ים 16 Days 19 Hours
32מוקדמות אליפות קרית ים בית ספר אורים . 18 Days 18 Hours
33Netanya International GM Tournament 2019 19 Days 9 Hours
34Kiryat Ono Rapid May 2019 B 19 Days 10 Hours
35Kiryat Ono Rapid May 2019 A 19 Days 17 Hours
36Kiryat Ono Rapid May 2019 C 19 Days 17 Hours
37מוקדמות אליפות בתי הספר בקרית ים . בית ספר אלמוגים 22 Days 18 Hours
38תחרות ראשית לזכר צפריר הובר 2019 26 Days 15 Hours
39תחרות משנית א לזכר צפריר הובר 2019 26 Days 16 Hours
40תחרות משנית ב לזכר צפריר הובר 2019 26 Days 16 Hours
41תחרות משנית ג לזכר צפריר הובר 2019 26 Days 21 Hours
4234th Czerniak Memorial Festival Open A 28 Days 16 Hours
4334th Czerniak Memorial Festival Open B 28 Days 16 Hours
4434th Czerniak Memorial Festival Open C 28 Days 18 Hours
45אליפות המימונה- מוזיאון הטבע 28 Days 18 Hours
46אליפות מימונה עד 1400 28 Days 19 Hours
47אליפות המימונה מוזיאון הטבע 2019 28 Days 19 Hours
48תחרות הפתוחה חוה"פ פסח קרית ים . עד 1700 28 Days 20 Hours
49אליפות מימונה מעל 1400 29 Days 9 Hours
50גמר אליפות ישראל לנוער. התחרות הפתוחה עד גיל 16 35 Days 11 Hours
Advertisement