Tournament selection

Sort according to

Federation: Hungary (HUN)

Flag HUN
No.TournamentLast update
1Magyar Nemzeti Ifjúsági Csapatbajnokság 2021. 13 Minutes
2Magyar Nemzeti Gyermek Csapatbajnokság 2021. 54 Minutes
3ZENIT Kupa Nemzetközi Egyéni Sakkverseny Vonyarcvashegy, 2021. 10. 24-27- A cso 5 Hours 19 Min.
4I. MÁTRAMETÁL kupa "B" csoport 1600 alatt 5 Hours 24 Min.
5I. MÁTRAMETÁL kupa "A" csoport 2200 alatt 5 Hours 25 Min.
61st Matrametal Kupa U1600 (Eger) 12 Hours 53 Min.
71st Matrametal Kupa U2200 (Eger) 12 Hours 55 Min.
8Diwali Kupa - nyílt csoport 19 Hours 7 Min.
9Diwali Kupa - D csoport 19 Hours 12 Min.
10Diwali Kupa - C csoport 19 Hours 14 Min.
11Diwali Kupa - B csoport 19 Hours 15 Min.
12Diwali Kupa - A csoport 19 Hours 15 Min.
13Törekvés Kupa S60 villám - U2100 19 Hours 53 Min.
14II. FIDE Rapid verseny Dr. Hetényi Géza emlékére 21 Hours 13 Min.
15Vezerkepzo FM Oct-Nov 21 Hours 35 Min.
16Vezerkepzo IM Oct-Nov 21 Hours 37 Min.
17Vezerkepzo GM Oct-Nov 21 Hours 38 Min.
18 27th Talent– Hotel Magistern Cup 23 Hours 2 Min.
1944. Harkányi Tenkes Kupa 2021.12.08-15 - B csoport -44th Tenkes Cup 2021.12.08-15 - B Group 1 Days
2044. Harkányi Tenkes Kupa 2021.12.08-15 - A csoport -44th Tenkes Cup 2021.12.08-15 - A Group 1 Days
21ZENIT Kupa Nemzetközi Egyéni Sakkverseny Vonyarcvashegy 2021.10.24-27. 1 Days 2 Hours
22Talentum - Hotel Magistern Kupa, "B" csoport 1 Days 5 Hours
23Szentmiklósi Rapid Open FIDE-csoport 1 Days 9 Hours
2420th Baranya Int. Chess Festival Hotel Castello **** Siklos 2 Days 5 Hours
25Erkel Ferenc Memorial 2021 (XXXI.Emlékverseny) 2 Days 7 Hours
26Szabolcs Szatmar Bereg Region Team Ch. 2021-22 R 1-2 2 Days 7 Hours
27Hóbagoly Kupa 2021. október 22-24 2 Days 20 Hours
28Team League Pest Region Herczeg Oszkár Class 1/a Group 2021-2022 2 Days 22 Hours
29Szentmiklósi Rapid Open Amatőr-csoport 2 Days 23 Hours
30BUDA GP-2 Club 3 Days
31BUDA GP-2 Master 3 Days
32II. Aragóniai Jolán Fide rapid nemzetközi sakkverseny KEM Egyéni Rapid bajnokság (2021.11.20) 3 Days 4 Hours
33GyMS Megyei I. o. CSB 2021/2022 Chalupetzky Ferenc-csoport - ALAPSZAKASZ 3 Days 8 Hours
34Vezerkepzo Scheveningen October 2021 Scheveningen-group 3 Days 9 Hours
35Vezerkepzo IM October 2021 IM-group 3 Days 9 Hours
36Vezerkepzo GM October 2021 GM-group 3 Days 9 Hours
37BUDA GP-2 Future 3 Days 23 Hours
3862. Magyar bajnokság - 2012 Hévíz 3 Days 23 Hours
39XVIII. Fehérvár - BÖLLHOFF - rapid kupa 2021 4 Days 1 Hours
4061. Magyar Bajnokság - 2011 Hévíz 4 Days 1 Hours
41Régiós Kupa 2021/2022 - 4. verseny *** C-csoport (U08-U10) 4 Days 3 Hours
42Régiós Kupa 2021/2022 - 4. verseny *** B-csoport (U12-U14) 4 Days 3 Hours
43Régiós Kupa 2021/2022 - 4. verseny *** A-csoport 4 Days 3 Hours
44XVIII. Fehérvár - BÖLLHOFF - rapid kupa 2021 4 Days 4 Hours
45XVIII. Fehérvár - BÖLLHOFF - rapid kupa 2021 4 Days 5 Hours
46XVIII. Fehérvár - BÖLLHOFF - rapid kupa 2021 4 Days 7 Hours
47Hotel Zenit Kupa Egyéni Sakkverseny Vonyarcvashegy, 2021.10.24-27. B csoport 4 Days 23 Hours
48VIII. Országos Baptista Sakk Kupa 2021 10-12 évesek (2009-2010) 5 Days 3 Hours
49VIII. Országos Baptista Sakk Kupa 2021 12-15 évesek (2006-2008) 5 Days 3 Hours
50VIII. Országos Baptista Sakk Kupa 2021 16-20 évesek (2001-2005) 5 Days 3 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use