Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TournamentLast update
1GEO B-8 Blitz Ch 2019 2 Minutes
2GEO B-14 Blitz Ch 2019 3 Minutes
3GEO G-10 Blitz Ch 2019 5 Minutes
4GEO Open-18 Blitz Ch 2019 18 Minutes
5GEO G-16 Blitz Ch 2019 21 Minutes
6GEO B-16 Blitz Ch 2019 24 Minutes
7GEO G-14 Blitz Ch 2019 28 Minutes
8GEO G-12 Rapid Ch 2019 48 Minutes
9GEO Open-18 Rapid Ch 2019 49 Minutes
10GEO B-12 Rapid Ch 2019 51 Minutes
11GEO G-14 Rapid Ch 2019 53 Minutes
12GEO G-16 Rapid Ch 2019 56 Minutes
13GEO B-14 Rapid Ch 2019 58 Minutes
14GEO B-16 Rapid Ch 2019 1 Hours
15GEO B-10 Blitz Ch 2019 1 Hours 36 Min.
16GEO G-8 Blitz Ch 2019 2 Hours 21 Min.
17GEO G-12 Blitz Ch 2019 2 Hours 22 Min.
18GEO B-12 Blitz Ch 2019 2 Hours 27 Min.
19GEO G-10 Rapid Ch 2019 3 Hours 6 Min.
20GEO B-10 Rapid Ch 2019 3 Hours 12 Min.
21GEO B-8 Rapid Ch 2019 3 Hours 25 Min.
22GEO G-8 Rapid Ch 2019 3 Hours 58 Min.
23ფოთის საჭადრაკო ფესტივალი "მაისი-2019" ღია ტურნირი 5 Hours 11 Min.
24ფოთის საჭადრაკო ფესტივალი "მაისი-2019" 7 წლის ჭაბუკთა შორის 5 Hours 37 Min.
25ფოთის საჭადრაკო ფესტივალი "მაისი-2019" 7 წლის გოგონათა შორის 5 Hours 38 Min.
264 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 6 Hours 5 Min.
275 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 6 Hours 6 Min.
28Tegeta Motors - 2019 1 Days 1 Hours
293 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 1 Days 6 Hours
305th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2019" ALL Participants 1 Days 17 Hours
31GEO G-12 Ch 2019 1 Days 21 Hours
32GEO B-16 Ch 2019 1 Days 21 Hours
33GEO B-12 Ch 2019 1 Days 21 Hours
34GEO B-14 Ch 2019 1 Days 22 Hours
35GEO B-18 Ch 2019 1 Days 22 Hours
36GEO G-14 Ch 2019 1 Days 22 Hours
37GEO G-10 Ch 2019 2 Days 3 Hours
38GEO B-10 Ch 2019 2 Days 3 Hours
39GEO B-8 Ch 2019 2 Days 4 Hours
40GEO G-8 Ch 2019 2 Days 4 Hours
41GEO G-18 Ch 2019 2 Days 22 Hours
42GEO G-16 Ch 2019 2 Days 22 Hours
4314th Poti International Chess Festival 3 Days 22 Hours
44გლდანის ჩემპიონატი 13-15 წლამდე ასაკის ვაჟთა შორის 7 Days 3 Hours
4513-15 წლამდე გოგოები 7 Days 3 Hours
463 თანრიგი (ოლიმპიური ჩემპიონი) 7 Days 5 Hours
475 თანრიგი (ოლიმპიური ჩემპიონი) 7 Days 5 Hours
484 თანრიგი (ოლიმპიური ჩემპიონი) 7 Days 5 Hours
49GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2019 12 Days 2 Hours
50GEO Women Grand Prix-3 (Rapid-3) 2019 12 Days 7 Hours
Advertisement