Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TournamentLast update
1ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 14 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. პირველი ლიგა 9 Hours 28 Min.
2ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 10 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. პირველი ლიგა 9 Hours 31 Min.
3ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 8 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. პირველი ლიგა 9 Hours 33 Min.
4ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 8 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. უმაღლესი ლიგა 9 Hours 36 Min.
5ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 10 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. უმაღლესი ლიგა 9 Hours 37 Min.
6ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 14 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. უმაღლესი ლიგა 9 Hours 38 Min.
715th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 9 Hours 46 Min.
8TB Ch U14 Girls 10 Hours 7 Min.
9TB Ch U14 Boys 10 Hours 10 Min.
10Open Kutaisi - 2022 12 Hours 9 Min.
11იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 12 Hours 10 Min.
12იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 12 Hours 10 Min.
13იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 12 Hours 10 Min.
14იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 12 Hours 11 Min.
15იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 8 წელს გადაცლებულ ჭაბუკთა შორის 12 Hours 12 Min.
16იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 8 წელს გადაცლებულ გოგონათა შორის 12 Hours 13 Min.
17იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 12 Hours 14 Min.
18იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 7 წლ. გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 12 Hours 14 Min.
19იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 8 წელს გადაცლებულ ჭაბუკთა შორის 12 Hours 16 Min.
20იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 8 წელს გადაცლებულ გოგონათა შორის 12 Hours 17 Min.
21იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– უთანრიგო 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 12 Hours 18 Min.
22იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 12 Hours 22 Min.
23იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 7 წლამდე გოგონათა შორის 12 Hours 22 Min.
24იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 6 წლამდე ჭაბუკთა შორის 12 Hours 23 Min.
25იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 6 წლამდე გოგონათა შორის 12 Hours 23 Min.
26მურმან დემურიას XX მემორიალი 13 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 14 Hours 5 Min.
27მურმან დემურიას XX მემორიალი 9 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 14 Hours 29 Min.
28მურმან დემურიას XX მემორიალი 7 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 14 Hours 41 Min.
29III თანრიგი 5 Days 11 Hours
30FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Open 10 5 Days 12 Hours
31FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Girls 8 5 Days 12 Hours
32FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Open 8 5 Days 12 Hours
33IV თანრიგი 5 Days 12 Hours
34III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 5 Days 13 Hours
35საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 5 Days 13 Hours
36საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 5 Days 13 Hours
37საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 5 Days 14 Hours
38IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 5 Days 14 Hours
39თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 5 Days 14 Hours
40FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Girls 12 6 Days 3 Hours
41FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Open 12 6 Days 3 Hours
42FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Girls 10 6 Days 3 Hours
43Blitz Olympic Champion 6 Days 10 Hours
44Open Chess Festival "Batumi-2022" U20 B/G 6 Days 14 Hours
45საქართველოს ვაჟთა და ქალთა ჩემპიონატი შშმ პირთა შორის 6 Days 14 Hours
46Open Chess Festival "Batumi-2022" U8 B/G 7 Days 10 Hours
47Open Chess Festival "Batumi-2022" U10 B/G 7 Days 10 Hours
48Open Chess Festival "Batumi-2022" U12 B/G 7 Days 10 Hours
49III თანრიგი 12 Days 10 Hours
50V თანრიგი 12 Days 12 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use