Tournament selection

Sort according to

Federation: Finland (FIN)

Flag FIN
No.TournamentLast update
1EtVaS 2019 B 16 Minutes
2EtVaS 2019 A 34 Minutes
3EtVaS 2019 C 42 Minutes
4Centria turnaus 2019 2 Hours 49 Min.
5VĂ¥rturneringen 2019 4 Hours 27 Min.
6Selokunkku-turnaussarja, kevät 2019, 5. osakilpailu 21 Hours 51 Min.
7Koululaisten Turun mestaruusturnaus 2019 Luokat 1-3 1 Days 3 Hours
8Koululaisten Turun mestaruusturnaus 2019 Luokat 4-6 1 Days 4 Hours
9Koululaisten Turun mestaruusturnaus 2019 Yläkoulu ja lukio 1 Days 5 Hours
10Erkki Aaltion muistoturnaus HSK XXXX kevätturnaus 2 Days 1 Hours
11Käpylän mestaruus 2019 2 Days 10 Hours
12Lauttasaaren mestaruus 2019 2 Days 23 Hours
13TuTS:n PELO-keskiviikko 3 Days 20 Hours
14Jyväs-Shakin avoin nopean shakin turnaus 6 Days 22 Hours
15KäpSK:n toukokuun 2019 blixt 9 Days 18 Hours
16Pikashakin SM 2019 11 Days 18 Hours
17Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 1-3 11 Days 20 Hours
18Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 4-6 11 Days 20 Hours
19Tampereen seudun koulujen shakkimestaruus 2019, luokat 4-6 12 Days 5 Hours
20Tampereen seudun koulujen shakkimestaruus 2019, yläkoulut 14 Days
21Tampereen seudun koulujen shakkimestaruus 2019, luokat 1-3 14 Days
22Koulujoukkueiden SM-kilpailut, yläkoulut 14 Days 20 Hours
23Koulujoukkueiden SM-kilpailut, jatkokoulut 14 Days 20 Hours
24Oulun nopean shakin mestaruus 15 Days 2 Hours
2541.Kalakukkoturnaus 2019 Rolf Runosen muistoturnaus (A-ryhmä) 20 Days 22 Hours
2641.Kalakukkoturnaus 2019 Rolf Runosen muistoturnaus (B-ryhmä) 20 Days 23 Hours
2741.Kalakukkoturnaus 2019 Rolf Runosen muistoturnaus (C-ryhmä) 21 Days
28Ekenäs Öppna Mästerskap 2019, 15 + 15 min. 23 Days 18 Hours
29KäpSK:n rapid 7/2019 23 Days 18 Hours
30HSL Easter tournament 2019 27 Days 2 Hours
31Tammer-Shakin ELO-turnaus, kevät 2019, B-ryhmä 27 Days 22 Hours
32Tammer-Shakin ELO-turnaus, kevät 2019, A-ryhmä 27 Days 22 Hours
33Tammer-Shakin ELO-turnaus, kevät 2019, C-ryhmä 27 Days 23 Hours
34Tammer-Shakin ELO-turnaus, kevät 2019, D-ryhmä 27 Days 23 Hours
35Tammer-Shakin ELO-turnaus, kevät 2019, E-ryhmä 28 Days
36HSL Easter rapid 2019 30 Days 3 Hours
37Turun turnajaiset F-ryhmä 35 Days 6 Hours
38Turun turnajaiset E-ryhmä 35 Days 6 Hours
39Turun turnajaiset D-ryhmä 35 Days 6 Hours
40Turun turnajaiset C-ryhmä 35 Days 6 Hours
41Turun turnajaiset B-ryhmä 35 Days 6 Hours
42Turun turnajaiset A-ryhmä 35 Days 6 Hours
43Levorannan autoliikkeen 90-v. -turnaus B 15+15 min 36 Days
44Levorannan autoliikkeen 90-v. -turnaus A 15+15 min 36 Days
45Raseborgs 9. skolschacksturnering - Raaseporin 9. koulushakkiturnaus 09.04.2019 39 Days 20 Hours
46SakuStars 40 Days
47KäpSK:n huhtikuun 2019 blixt 44 Days 19 Hours
48U18 ja U20 nuorten SM-pikapelit 48 Days 8 Hours
49Pääkaupunkiseudun koulujen shakkimestaruus 2019 1-3-luokka 49 Days
50Pääkaupunkiseudun koulujen shakkimestaruus 2019 4-6-luokka 49 Days
Advertisement