Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournamentLast update
1Klubový přebor SK Šachy Chlumec 2021 - zápočet na LOK ČR 8 Hours 28 Min.
2TEPLICE OPEN 2022 / International Chess Tournament (Regional Chess Championship) 8 Hours 41 Min.
3TEPLICE SPA CUP 2021 / Lázeňský pohár 2021 - FIDE 8 Hours 57 Min.
4Marienbad Open 2022 - B3 IM Round Robin 20th International Chess Festival 9 Hours 8 Min.
5Otevřený šachový turnaj pro školní mládež - VC jednotlivců ŠSLK - U12-U14 9 Hours 18 Min.
6Otevřený šachový turnaj pro školní mládež - VC jednotlivců ŠSLK - U16-U18 9 Hours 19 Min.
7Otevřený šachový turnaj pro školní mládež - VC jednotlivců ŠSLK - U8-U10 9 Hours 19 Min.
8KP 1 PŠS (přebor) 2021-2022 9 Hours 26 Min.
910.páteční turnaj 21.1.2022 9 Hours 56 Min.
10Marienbad Open 2022 - B2 IM Round Robin 20th International Chess Festival 9 Hours 59 Min.
11Marienbad Open 2022 - D Seniors Open 20th International Chess Festival 10 Hours 3 Min.
12Liberec Open 2022 - A FIDE Open 21st International Chess Festival 10 Hours 9 Min.
13Marienbad Open 2022 - C FIDE Open 20th International Chess Festival 10 Hours 18 Min.
14KP mládeže 2022 - Zlínský kraj 10 Hours 20 Min.
15Marienbad Open 2022 - A2 GM Round Robin 20th International Chess Festival 10 Hours 26 Min.
163. Turnaj Krajského přeboru mládeže do 18let 10 Hours 37 Min.
173. Turnaj Krajského přeboru mládeže do 14let 10 Hours 38 Min.
183. Turnaj Krajského přeboru mládeže do 12let 10 Hours 39 Min.
193. Turnaj Krajského přeboru mládeže do 10let 10 Hours 39 Min.
20Městský přebor Ostrava 2021/2022 10 Hours 51 Min.
21Marienbad Open 2022 - B1 IM Round Robin 20th International Chess Festival 10 Hours 52 Min.
22Marienbad Open 2022 - A1 GM Round Robin 20th International Chess Festival 10 Hours 56 Min.
23O Pohár města Štětí dorost 11 Hours 8 Min.
24O pohár města Štětí mladší žáci 11 Hours 9 Min.
25O pohár města Štětí starší žáci 11 Hours 9 Min.
26Přípravný turnaj L22 11 Hours 39 Min.
27Městský přebor Brno 2021/2022 12 Hours 17 Min.
28OP GP mládeže Opava - 2. turnaj 12 Hours 28 Min.
29KS 3.3.1 PŠS (3. třída) 2021-2022 12 Hours 38 Min.
3025. ročník memoriálu J. Kříže a Z. Zdobiny “BAKOVSKÉ DVOJICE“ 13 Hours 53 Min.
31KS 1.2.1 PŠS (1. třída) 2021-2022 16 Hours 29 Min.
32KS 1.2.2 PŠS (1. třída) 2021-2022 16 Hours 30 Min.
33MCR mladeze 2022 a MČR Amatérů 2022 - seznam hráčů 16 Hours 33 Min.
34KS 3.4.1 PŠS (3. třída) 2021-2022 17 Hours 3 Min.
35KS 3.2.2 PŠS (3. třída) 2021-2022 18 Hours 56 Min.
36KS 3.4.2 PŠS (3. třída) 2021-2022 19 Hours 13 Min.
37Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj B 19 Hours 54 Min.
38OAZA AKROP OPEN 2022 - 1. turnaj 22 Hours 31 Min.
39Otevřené MČR amatérů v šachu 2022 23 Hours 53 Min.
40Městský přebor Ostrava - Finále A 2021/22 1 Days 10 Hours
41Oddílová přebor TJ Plzeň Košutka 2021/22 1 Days 11 Hours
42ŠACHOVÝ TURNAJ STAROSTY OBCE TASOVICE 1 Days 11 Hours
43KS 3.3.2 PŠS (3. třída) 2021-2022 1 Days 17 Hours
44Pololetní šachový turnaj mládeže DDM Varnsdorf 1 Days 18 Hours
45Marienbad Open 2022 - F blitz tournament 20th International Chess Festival 1 Days 18 Hours
46KS 2.2.2 PŠS (2. třída) 2021-2022 1 Days 20 Hours
47KS 2.2.1 PŠS (2. třída) 2021-2022 1 Days 20 Hours
48Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj A 1 Days 20 Hours
49KP 2 PŠS (přebor) 2021-2022 2 Days 7 Hours
50KS 2.1.2 PŠS (2. třída) 2021-2022 2 Days 8 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use