Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournamentLast update
1PŘEROVSKÁ ŠACHOVÁ AMATÉRSKÁ LIGA 2 Hours 42 Min.
2Sokol Buštěhrad OP blesk 2019 základní část 6 Hours 16 Min.
3Vršovický open 2019 jaro 7 Hours 48 Min.
416. ročník Rejfířova memoriálu = přebor Prahy jednotlivců 2019 9 Hours 11 Min.
543. VELKÁ CENA LITVÍNOVA 11 Hours 38 Min.
6O přeborníka Kunratic *2010 a mladší 12 Hours 2 Min.
7O přeborníka Kunratic *2007 a mladší 12 Hours 2 Min.
8O přeborníka Kunratic *2003 a mladší 12 Hours 2 Min.
9Šachévý turnaj o pohár města Sázava 13 Hours 14 Min.
10Praha - 73. PORG Open B 13 Hours 39 Min.
11Praha - 73. PORG Open A 13 Hours 42 Min.
12Memoriál Stanislava Staňka v bleskovém šachu - Rajnochovice 15. 6. 2019 16 Hours 15 Min.
13Smíchovský soudek 2019 - přihlášky- blesk 4-členných družstev 19 Hours 9 Min.
14Šachový král Lounska 2018 - IX. ročník 19 Hours 21 Min.
15OAZA Praha Open 2019 jaro 20 Hours 56 Min.
16Memorial Karla Bartose 21 Hours 19 Min.
17TEPLICE OPEN 2019 International Chess Tournament / Regional Chess Championship 23 Hours 57 Min.
18OPEN Hodonice 2019 Memoriál R. Obrdlíka - turnaj mládeže 1 Days 11 Hours
19OPEN Hodonice 2019 Memoriál R. Obrdlíka - dospělí 1 Days 11 Hours
20Regionální přebor jednotlivců 2019 1 Days 13 Hours
21Praha - 15. Zlatá Praha Rapid Open 30.06.2019 1 Days 15 Hours
22Praha - 15. Zlatá Praha Junior Open A 15.06.2019 1 Days 15 Hours
23Praha - 15. Zlatá Praha Open 22.06. - 29.06.2019 1 Days 15 Hours
24Praha - 3. Memoriál Věry Menčíkové (208. UniCredit Rapid Open) (VC ŠK DP Praha, GP ŠS ČR rapid) 1 Days 15 Hours
25Wisconsin Cup Prostějov 2019 1 Days 16 Hours
26O pohár města Klatov B - 2019 1 Days 16 Hours
27O Rohozecký soudek 2019 - 9.ročník 1 Days 18 Hours
28Chess Festival České Budějovice 1 Days 18 Hours
29O putovní pohár 2019 2 Days 9 Hours
30Memoriál Vlasty Holuba 2.roč,klubový přebor ŠK P4 2 Days 9 Hours
31PŠL_2019_08 2 Days 9 Hours
32Bohnické úterky - Hodinovky jaro 2019 2 Days 11 Hours
33Open Desko Liberec 2019 2 Days 11 Hours
34Open Vysočina 2019 Otevřený přebor kraje Vysočina 2 Days 14 Hours
35O pohár města Klatov A - 2019 3 Days 7 Hours
362. Open Bohumín 2019 - "A" 3 Days 8 Hours
37Chess Festival České Budějovice 3 Days 9 Hours
381. - 2. třída Přebor školy Gočárova 2019 3 Days 10 Hours
395. - 9. třída Přebor školy Gočárova 2019 3 Days 10 Hours
403. - 4. třída Přebor školy Gočárova 2019 3 Days 10 Hours
41Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2019 skupina 1.A 3 Days 10 Hours
42Devátý ze seriálu šachových turnajů pro děti a mládež ve Vyškově 2019 3 Days 14 Hours
43Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2019 3 Days 16 Hours
44Krajský přebor mládeže Kategorie H16 + D16 (3 postupující na MČech) 3 Days 20 Hours
45Krajský přebor mládeže Kategorie H14 + D14 (3 postupující na MČech) 3 Days 20 Hours
46Krajský přebor mládeže Kategorie H12 + D12 (2 postupující na MČech) 3 Days 20 Hours
47Krajský přebor mládeže Kategorie H10 + D10 (2 postupující na MČech) 3 Days 20 Hours
48Kobyliský koník 2018-2019 5. turnaj - kategorie C 4 Days 10 Hours
49Kobyliský koník 2018-2019 5. turnaj - kategorie AB 4 Days 10 Hours
50Praha - 15. Zlatá Praha Senior Open 22.06. - 29.06.2019 4 Days 12 Hours
Advertisement