Tournament selection

Sort according to

Federation: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.TournamentLast update
1Circuit Enrocat 1a Jornada Escola Marinada 3 Hours 16 Min.
2XV Obert Vila de Gràcia Codi 260958 4 Hours 2 Min.
3TERRITORIAL ABSOLUT DE GIRONA 2021 (267045) 4 Hours 23 Min.
4Territorial Absolut Lleida 2021 - Grup II 6 Hours 56 Min.
5Territorial Absolut Lleida 2021 - Grup I 7 Hours
6Territorial Absolut Lleida 2021 - Grup Promoció 7 Hours 24 Min.
7Individual Tarragona Absolut 2021 Grup A 20 Hours 37 Min.
8I ACTIU INTERNACIONAL CIUTAT DEL PRAT 20 Hours 49 Min.
9Individual Tarragona Absolut 2021 Grup B 1 Days
10Individual Tarragona Absolut 2021 Grup C 1 Days
11Tancats tardor Cerdanyola V 2021 grup C 1 Days
12Tancats tardor Cerdanyola V 2021 grup B (268227) 1 Days
13Tancats tardor Cerdanyola V 2021 grup D 1 Days 1 Hours
14Campionat Territorial Absolut de Barcelona 2021 ( 267043) 1 Days 6 Hours
15XIX TORNEIG PROMOCIO BADALONA 1 Days 8 Hours
16XXXII Social Cornella C.E. 2021 Semi Standard 1 Days 11 Hours
17260957 Tancat MI 50 aniversari Tres Peons 1 Days 11 Hours
18Open Tardor Ciutat de El Prat (267031) 1 Days 22 Hours
19I Obert Memorial Joan Segura Codi 260954 2 Days
20II Open Internacional Rápidas Salauris Fide 2 Days
21PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE CURS 2021-22 3 Days
22PRIMER CAMPIONAT ESCOLA LA SEDETA GRUP GRANS CURS 2021-22 3 Days
23PRIMER CAMPIONAT ESCOLA ADELA DE TRENQUELLEON GRUP PETITS 2021-22 3 Days
24PRIMER CAMPIONAT ESCOLA ADELA DE TRENQUELLEON GRUP GRANS CURS 2021-22 3 Days
25PRIMER CAMPIONAT ESCOLA PARE MANYANET GRUP GRANS 2021-22 3 Days
26PRIMER CAMPIONAT ESCOLA REINA ELISENDA-VIROLAI CURS 2021-22 3 Days
2763è TORNEIG OBERT DE TERRASSA 2021 3 Days 8 Hours
281r Open Infantil d'Escacs Festa Major de les Corts 4 Days 10 Hours
29260955 Tancat MC 50 aniversari Tres Peons 5 Days 20 Hours
30III obert Internacional Blitz Bar Notorius 8 Days 4 Hours
31PRIMER CAMPIONAT ESCOLA THAU-BARCELONA GRUP DIMARTS CURS 21-22 11 Days
32Torneig Llampec Festa Major Calldetenes 2021 20 Days 10 Hours
33XVIII Obert Internacional d'Escacs Ràpid "Ciutat de Cervera" 22 Days 1 Hours
34VII Memorial Adolfo Gonzalez Perez Club Escacs Escac Mat Martorell 22 Days 6 Hours
35Torneig Llampec per Edats WWTC 22 Days 7 Hours
36I Campionat Masnou d'Escacs Santa Eugènia 2021 22 Days 20 Hours
37Torneig Actius Olot 2021 (265434) 25 Days 1 Hours
38II Campionat Ciutat d'Esplugues d'Escacs "Copa Promoció" 19/09/2021 10:00 AM - Consultar disponibilitat de places 25 Days 19 Hours
39XVIII Torneig escacs actius Vila de Santpedor (259916) 26 Days 19 Hours
40Campionat d'Actius Vallfogona 2021 28 Days 1 Hours
41VIII Obert Calculin de Promocio d'Escacs 2021 Fase Final sub12 28 Days 2 Hours
42VIII Obert Calculin de Promocio d'Escacs 2021 Fase Final sub10 28 Days 2 Hours
43VIII Obert Calculin de Promocio d'Escacs 2021 Fase Final sub8 28 Days 2 Hours
44III TORNEIG AGUIA VIVA 2021 28 Days 5 Hours
45XI TORNEIG VILA PERALADA 28 Days 8 Hours
46X Gaudim dels Escacs "Trofeu Ajuntament" 18/09/2021 10:00 AM - Consultar disponibilitat de places 29 Days 5 Hours
47TORNEIG SOLIDARI BLITZ CONTRA EL CANCER 29 Days 6 Hours
48Primer Torneig Blitz Cerdanyola del Vallès 29 Days 6 Hours
49IX ​Circuit​ ​de ​Ràpides​ ​de tardor del Tres Peons T3 Llampec 3'+2" 29 Days 21 Hours
50Festa Major Montornés 29 Days 22 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use