Tournament selection

Sort according to

Federation: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
No.TournamentLast update
1V - ти Шахматен турнир "Chess Weekend"25-26.май 2019 г. 1 Hours 27 Min.
2 Шахматен уикенд на Капана фест - 01-02.06.2019 Пловдив ул. Атанас Самоковеца 8 Hours 26 Min.
3III Опен за купа Дюни <2200/ІІІ Open Cup Dyuni <2200 11.06. – 16.06.2019 Primorsko, district Burgas 8 Hours 53 Min.
4Първи открит турнир по ускорен шахмат, 29.06.2019 г., Пазарджик 10 Hours 52 Min.
5 Отборна купа за мъже "Ропотамо" 31.05-06.06.2019, Приморско 11 Hours 3 Min.
6 Отборна купа за жени "Ропотамо" 31.05-06.06.2019, Приморско 11 Hours 3 Min.
769th Bulgarian Team Chess Championship - Men 2019 (Standard) 13 Hours 19 Min.
852nd Bulgarian Team Chess Championship - Women 2019 (Standard) 13 Hours 45 Min.
98th Open tournament "The suns of Tryavna" 16 Hours 29 Min.
10Индивидуална купа за деца до 8, 10 и 12 години "Ропотамо" 24-30.05.2019 21 Hours 40 Min.
11ДИП сеньори 50+ и 65+/BICC Senior Open (50+ and 65+) 12.06. – 16.06.2019 Primorsko, district Burgas 23 Hours 22 Min.
12IV Шахматен турнир Контур Глобал - А турнир 1 Days 7 Hours
13IV Шахматен турнир "Контур Глобал" - Б група 1 Days 7 Hours
14II National individual cup "TARNOVSKO TSARSTVO" - A group II-ра Национална индивидуална купа "ТЪРНОВСКО ЦАРСТВО" - А група 1 Days 7 Hours
15II National individual cup "TARNOVSKO TSARSTVO" - B group II-ра Национална индивидуална купа "ТЪРНОВСКО ЦАРСТВО" - B група 1 Days 7 Hours
16Open tournament "TARNOVSKO TSARSTVO" / Открит турнир за купа "ТЪРНОВСКО ЦАРСТВО" 1 Days 7 Hours
17Детски турнир за "Купа Ботевград" Турнир Б 1 Days 8 Hours
18Детски турнир за "Купа Ботевград" Турнир А 1 Days 8 Hours
19ДИП сеньорини 50+ и 65+/BICC Senior Women (50+ and 65+) 12.06. – 16.06.2019 Primorsko, district Burgas 2 Days 11 Hours
207th Kamena Open 3 Days 16 Hours
21XIII Открит турнир по ускорен шахмат Ловеч 2019 5 Days 12 Hours
2217 Открит турнир Сливница - 18 май 2019 5 Days 14 Hours
23III Шахматен турнир "Първомай" - Б до 8 години 5 Days 16 Hours
24III шахматен турнир "Първомай" 5 Days 16 Hours
25Шахматен турнир "Спорт без агресия" - ОДК - Ямбол 5 Days 19 Hours
26Primorsko Open A 2019 6 Days 12 Hours
27Primorsko Open B 2019 6 Days 12 Hours
28Национален шампионат на МВР - класически шахмат 8 Days 22 Hours
29Детски турнир за "Купа Ботевград" Турнир А 9 Days 9 Hours
30Детски турнир на ШК ЦСКА 4-8 клас 10 Days 9 Hours
31Детски турнир на ШК ЦСКА 3 клас 10 Days 9 Hours
32Детски турнир на ШК ЦСКА 2 клас 05. 10 Days 9 Hours
33Детски турнир на ШК ЦСКА 1 клас 10 Days 9 Hours
34Национален шампионат на МВР - блиц 10 Days 10 Hours
35Национален шампионат на МВР - блиц 10 Days 13 Hours
36БЛИЦ ТУРНИР ЗА КУПА THE MALL 11 Days 10 Hours
37ПЪРВИ ТУРНИР "ЕВРО МИРКОВО" - 12 май 2019 11 Days 15 Hours
38Etar cup U10 12 Days 13 Hours
39Etar cup U8 12 Days 13 Hours
40Sofia Cup for visually impaired 2019 Sofia 9-12.05.2019 12 Days 15 Hours
41За купата на ПМГ "Атанас Радев" - Ямбол 14 Days 15 Hours
42ПЪРВИ ТУРНИР "ЕВРО МИРКОВО" - 12 май 2019 17 Days 12 Hours
43Bulgarian individual school chess championship G13-15-17 01-06.05.2019 Dobrich 17 Days 19 Hours
44Bulgarian individual school chess championship B11 01.-06.05.2019 Dobrich 17 Days 19 Hours
45Third International Rapid Open BORINO-2019 - 4-6.05.2019 17 Days 19 Hours
46Bulgarian individual school chess championship B15-17 01-06.05.2019 Dobrich 17 Days 20 Hours
47Bulgarian individual school chess championship B13 01-06.05.2019 Dobrich 17 Days 20 Hours
48Bulgarian individual school chess championship G07-09 01-06.05.2019 Dobrich 17 Days 21 Hours
49Bulgarian individual school chess championship G11 01-06.05.2019 Dobrich 17 Days 22 Hours
50Bulgarian individual school chess championship B09 01-06.05.2019 Dobrich 17 Days 22 Hours
Advertisement