Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TournamentLast update
1Fuad Jafarov memorial-2022 Rapid tournamnt 3-rd july 15-00 4 Hours 4 Min.
2Albert Aqaronov adına Chess Master l Dərəcə turniri 4-10 iyul 28 may filialı 0703808487 4 Hours 41 Min.
3AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ YARIŞI 27 iyun - 03 iyul 2022 15:00-da 055 540 44 02 6 Hours 32 Min.
4Fuad Jafarov Memorial-2022 -Masters(GM norm) Shirvanshah hotel(Baku) 6 Hours 55 Min.
5Fuad Jafarov memorium-2022 -open 7 Hours 53 Min.
6PREMİER SCHOOL OF CHESS II dərəcə 4-5-6-7 iyul saat 13:00 ƏLAQƏ 0124904203 9 Hours 44 Min.
7PREMIER SCHOOL OF CHESS III dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 13:00 ƏLAQƏ 0124904203 9 Hours 44 Min.
8Premier School Şahmat məktəbi IV dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 11:00 ƏLAQƏ 0124904203 9 Hours 47 Min.
9Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) I dərəcə turniri (10-15 iyul) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 12 Hours 11 Min.
10Blitsturnir-Sumqayıt-1.07.22 12 Hours 13 Min.
11Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun - 1 iyul) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 13 Hours 19 Min.
12Fuad Jafarov memorial -2022 Children U12 (rating) 14 Hours 34 Min.
13Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 14 yaşa qədər 14 Hours 51 Min.
14Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 12 yaşa qədər 14 Hours 53 Min.
15Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 8 yaşa qədər 15 Hours 8 Min.
16Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 10 yaşa qədər 15 Hours 8 Min.
17PREMIER SCHOOL şahmat məktəbi II Dərəcə turniri 4-5-6-7 iYUL saat 13:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 15 Hours 14 Min.
18PREMIER SCHOOL şahmat məktəbi III dərəcə Turniri 4-5-6-7 İyul saat 13:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 15 Hours 14 Min.
19Premier School Şahmat məktəbi IV dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 11:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 15 Hours 15 Min.
20Ucar Yayı Şahmat turniri 16 Hours 11 Min.
21Albert Aqaronov Adına Chess Master İyulun 5,6,7 lV.lll.ll Dərəcə Turniri 8 məktəb 0505808087 1 Days 4 Hours
228 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 1 Days 9 Hours
233 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri.26-30.06.22 saat 11:00 1 Days 15 Hours
24Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 1 Days 15 Hours
25Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 1 Days 15 Hours
263 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli f.) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.06.2022 saat 13:30 2 Days 10 Hours
273 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli q)Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.06.2022 saat 13:30 2 Days 11 Hours
28Dünya Şahmat gününə həsr edilmiş III dərəcə turniri 2 Days 12 Hours
29Dünya Şahmat gününə həsr edilmiş IV dərəcə turniri 2 Days 12 Hours
3024-26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr günü" nə həsr olunmuş 4cü dərəcə yarışı. 5 Days 11 Hours
31Fuad memorial -2022 open (rezerve list) 5 Days 14 Hours
3224-26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr günü" nə həsr olunmuş 3cü dərəcə yarışı. 5 Days 17 Hours
33Fuad Jafarov memorial-2022 -Blitz Team 25 june 17-00 6 Days 7 Hours
34Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir A qrupu Gəncə 6 Days 9 Hours
35Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 6 Days 9 Hours
36Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə 6 Days 9 Hours
37Milli Olimpiya Komitəsinin yaradılmasının 30 illiyinə həsr olunmuş ASAN Könüllüləri arasında şahmat turniri 6 Days 11 Hours
384 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri (4 iyul) 7 Days 1 Hours
394 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri (4 iyul) 7 Days 1 Hours
404 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri (4 iyul) 7 Days 1 Hours
4116 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 7 Days 11 Hours
4210 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 7 Days 11 Hours
4314 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 7 Days 11 Hours
4418 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 7 Days 11 Hours
4514 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 7 Days 11 Hours
4612 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 7 Days 12 Hours
4712 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 7 Days 12 Hours
4816 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 7 Days 12 Hours
493nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail)26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələri günü"nə həsr olunmuş II dərəcə uğrunda şahmat turniri.21-24\06\22 saat 13:00 7 Days 12 Hours
5018 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 7 Days 12 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use