Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournamentLast update
1ՆՀՏ կիսաեզրափակիչ 1 Hours 2 Min.
2<Հաղթանակ> արագ շախմատի մրցաշար 1 Hours 56 Min.
34-րդ կարգ Աջափնյակ 15.30 .20-28.05.2019թ. 2 Hours 16 Min.
4Լոռու մարզի 2019թ. եզրափակիչ 3 Hours 19 Min.
54-րդ կարգ 20-28 05.2019թ. Աջափնյակ. 14.00 5 Hours 30 Min.
6Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար՝ քաղաք Հրազդան 6 Hours 17 Min.
7Yerevan Men's Ch. SF. 21 Hours 55 Min.
84-րդ կագի որակավորման մրցաշար ՇՏ 23 Hours 6 Min.
9Հայաստանի կանանց առաջնության կիսաեզրափակիչ մրցաշար 23 Hours 10 Min.
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ռ.Վահանյանի մարզադպրոց Բ խումբ-18:00 23 Hours 40 Min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ռ.Վահանյանի մարզադպրոց Ա խումբ-16:00 1 Days 1 Hours
12Շիրակի մարզի 2019թ տղամարդկանց առաջնության եզրափակիչ 1 Days 2 Hours
13Մալաթիա - Սեբաստիա ՇՄՄ Կիսաեզրափակիչ Բ 1 Days 3 Hours
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ (Քանաքեռ-Զեյթուն) 1 Days 3 Hours
15Մալաթիա Սեբաստիա ՇՄՄ-ի կիսաեզրափակիչ մրցաշար Ա 1 Days 3 Hours
164-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ (Քանաքեռ-Զեյթուն) 1 Days 3 Hours
174 Կարգի վորակավորման մրցաշար-Արմավիր 1 Days 3 Hours
18Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Days 4 Hours
194-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 1 Days 6 Hours
20Ավանի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Days 6 Hours
21Abovyan SPRING-2019 2 Days 6 Hours
222-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 4 Days
2310.05.2019 4 Days 2 Hours
2412th Annual K. Asrian Memorial 6 Days 4 Hours
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար՝ քաղաք Նոյեմբերյան 8 Days 6 Hours
26Հաղթանակի օրվան նվիրված մրցաշար /Հ.Գասպարյանի անվ. մարզադպրոց/ 9 Days 1 Hours
27Հաղթանակի օրվան նվիրված վետերանների արագ շախմատ 10 Days 1 Hours
289 May/ Rapid Ch.H. 10 Days 2 Hours
291-ին կարգի որակավորման մրցաշար /Շ.Տ. 10 Days 8 Hours
30ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 18:30 10 Days 21 Hours
31ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 17:00 10 Days 21 Hours
32ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:30 10 Days 21 Hours
33Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 11 Days
34Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ 11 Days
35Կայծակնային մրցաշար նվիրված Շուշիի ազատագրման տարելիցին 11 Days
363-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Նուբարաշեն ՇՄՄ - 18.00 11 Days 23 Hours
37ՀՀ դպրոցականների շախմատի 13-րդ օլիմպիադա Եզրափակիչ 12 Days 5 Hours
38Սյունիքի մարզի շախմատի տղամարդկանց 21-րդ առաջնություն 14 Days 4 Hours
39Դպրոցի 59-րդ առաջնություն 3-րդ փուլ /Հ.Գասպարյանի անվ. մարզադպրոց/ 15 Days
40Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (txaner) Q.Spitak 16 Days 21 Hours
41Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (axjkner) Q.Spitak 16 Days 21 Hours
42Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (12txaner) Q.Spitak 16 Days 21 Hours
43Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (10 Txaner) Q,Spitak 16 Days 21 Hours
44Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (10 Axjikner) Q,Spitak 16 Days 21 Hours
45Կիսաեզրափակիչ 19.04-28.04.2019թ. Աջափնյակ 21 Days 5 Hours
462-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ 22 Days
47Կայծակնային մրցաշար <<Գարուն-2019>> - Ռ. Վահանյան 22 Days 2 Hours
48Որակավորման մրցաշար III կարգայիններ 23 Days 1 Hours
49Որակավորման մրցաշար II կարգայիններ 23 Days 1 Hours
504-րդ առաջնություն 24 Days
Advertisement