Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournamentLast update
14 րդ կարգի մրցաշար Նորք Մարաշ 3 Hours 55 Min.
2Հաշմանդամների հանրապետական մարզական 19-րդ փառատոնի շրջանակներում արագ շախմատի մրցաշար, Գյումրի 2022 5 Hours 6 Min.
3Arsen Yeghiazaryan Memorial 7 Hours 27 Min.
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Ա խումբ) ՇՏ 11 Hours 16 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Բ խումբ) ՇՏ 11 Hours 24 Min.
6Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի III կարգայիններ 12 Hours 22 Min.
73-րդ կարգի որակավորման մրցաշար , Նոր Հաճն 13 Hours 30 Min.
82-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, ք. Հրազդան 13 Hours 52 Min.
94-րդ կարգ Աջափնյակ 21.06.2022թ. Ա. խումբ 17 Hours 18 Min.
10Ս.Ավագյանի հուշամրցաշար. Ջերմուկ-2022 Մինչև 12տ. պատանիներ 1 Days 1 Hours
11Ս.Ավագյանի հուշամրցաշար. Ջերմուկ-2022 Մինչև 10տ. պատանիներ 1 Days 1 Hours
12Stepan Avagyan Memorial 2022 U18 1 Days 1 Hours
13Ս.Ավագյանի հուշամրցաշար. Ջերմուկ-2022 Մինչև 8տ. պատանիներ 1 Days 2 Hours
144-րդ կարգ Աջափնյակ Բ.խումբ 1 Days 9 Hours
15A. Anastasyan memorial 1 Days 12 Hours
162-րդ կարգ Աջափնյակ 20.06.2022թ. 1 Days 13 Hours
174-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /2-րդ խումբ 12։30 Էրեբունի/ 1 Days 13 Hours
182-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, ք. Հրազդան 1 Days 13 Hours
194-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ 1-ին խումբ 11։00 Էրեբունի/ 1 Days 15 Hours
202-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կապան 2 Days 10 Hours
21Ամառային որակավորման մրցաշար 2022թ. 2 Days 11 Hours
22Արմավիր քաղաքի շախմատի դպրոցի առաջնություն 2 Days 12 Hours
23White Shorja 2 Days 12 Hours
24Որակավորման մրցաշար - Կապան (ՀՇԱ) 3 Days 9 Hours
253rd Stepan Avagyan Memorial - RR 3 Days 10 Hours
26Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի II կարգայիններ 3 Days 12 Hours
273-րդ կարգի որակավորման մրցաշար քաղաք Արտաշատ 3 Days 14 Hours
283-րդ կարգի որակավորման մրցաշար։ Տավուշի մարզ / Դիլիջան 5 Days 8 Hours
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ Քաջարանի մասնաճյուղ 5 Days 9 Hours
30T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/B 5 Days 11 Hours
31T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/A 5 Days 11 Hours
324-րդ կարգի որակավորման մրցաշար մինչև 8 տարեկաններ Ք․Արտաշատ 5 Days 11 Hours
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար առանց տարիքային սահմանափակման քաղաք Արտաշատ 5 Days 11 Hours
344-րդ կարգի մրցումներ Վարդենիս 1.06-9.06.2022թ 6 Days 6 Hours
353-րդ կարգի որակավորման մրցումներ Վարդենիս 18.06-25.06.2022թ 6 Days 6 Hours
36Արագ շախմատի մրցաշար ՄՀՏ 6 Days 12 Hours
373 կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 7 Days 11 Hours
38ԴԱՎԹԱՇԵՆ. 3-րդ կարգի մրցաշար. (15/06 - 24/06/2022թ.) 7 Days 14 Hours
39Գավառի 4-րդ կարգի մրցումներ 1.06-8.06.2022թ 8 Days 7 Hours
40Վանաձորի շախմատի դպրոցի առաջնություն 8 Days 13 Hours
41Վայոց Ձոր մարզի մանկապատանեկան առաջնություն 8 Days 13 Hours
42Գ.Կարապետյանի հուշամրցաշար, երկրորդ կարգի համար 9 Days 9 Hours
432-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Տավուշ/Աչաջուր 9 Days 12 Hours
44Որակավորման մրցաշար / ք. Գյումրի IV կարգայիններ 2013թ. և փոքր 9 Days 13 Hours
45Որակավորման մրցաշար/ք. Գյումրի IV կարգայիններ 2012թ. և մեծ 9 Days 13 Hours
46Գուրգեն Կարապետյանի հուշամրցաշար, երրորդ կարգի համար 10 Days 9 Hours
473-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (12։00)-Նոր Նորք 10 Days 11 Hours
484th rank KAISSA 10 Days 11 Hours
49Գուրգեն Կարապետյանի 2-րդ հուշամրցաշար 4-րդ կարգի համար, 11:00 13 Days 9 Hours
50Open Blitz Tournament dedicated to T.Petrosian's 93rd birthday 13 Days 10 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use