Chess-Results.com Turnuva Veritabanina Hoş Geldiniz

Chess-Results.com satranç sporcuları için güvenli ve güçlü bir sunucudur.

chess-results.com'un turnuva arşivi, kulüp turnuvalarından Avrupa Şampiyonalarına ve Satranç Olimpiyatlarına kadar dünyanın dört bir yanından 550.000'dan daha fazla turnuva içerir. Bu, chess-results.com ile uyumlu çalışan Swiss-Manager programı sayesinde mümkün olmaktadır.

Turnuva Arama

Burada turnuvalarla ilgi sonuç, eşlendirme, sıralama gibi bilgileri arama yaparak görebilir, yazdırabilir veya Excel'e çevirebilirsiniz.

Sporcu Arama

Burada bir sporcunun katıldığı tüm turnuvaları bulabilirsiniz. Bu oyuncunun ve turnuvaların tüm detaylarını görebilir, yazdırabilir veya Excel'e çevirebilirsiniz.

Oyun Arama

Burada oyun arayabilir, buldugunuz oyunlari online olarak oynatabilir veya PGN formatinda indirebilirsiniz.

İletişim

Sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için lütfen bana (Heinz Herzog) şu adresten E-mail gönderin :
contact@chess-results.com (Tercihen İngilizce yada Almanca)

Turnuva seçimi

... göre dizilim

No.TurnuvaFEDBayrakSon güncelleme
1PERTANDINGAN CATUR DAERAH SIK DAN JEMPUTAN (TERBUKA PEREMPUAN) MAS
3 Dakika
2U17_Boys Solapur City Inter School Selection Chess Tmt.2022 IND
3 Dakika
3FOCC #38 U1900 Section CAN
3 Dakika
4FOCC #38 Crown Section CAN
4 Dakika
5PERTANDINGAN CATUR DAERAH SIK DAN JEMPUTAN (TERBUKA LELAKI) MAS
7 Dakika
6Porprov Cabor Catur Berau 2022 Beregu Putra KILAT INA
7 Dakika
7PAVLODAR-OPEN-2022 (ФИНАЛ 27-29 НОЯБРЯ) KAZ
9 Dakika
8Опен турнир "Winter Cup" (ТОО "Альянс МТС" - призовой 2 млн тенге) KAZ
11 Dakika
9Porprov Cabor Catur Berau 2022 Beregu Putri KILAT INA
12 Dakika
10Porprov Cabor Catur Berau 2022 Perorangan Putri KILAT INA
12 Dakika
11Trofeul Francez - Turneu C - U08, 10-11 decembrie, Bucuresti ROU
13 Dakika
12Porprov Cabor Catur Berau 2022 Perorangan Putra Catur Kilat INA
13 Dakika
13Trofeul Francez - Turneu B - U10, 10-11 decembrie, Bucuresti ROU
13 Dakika
14Trofeul Francez - Turneu A - U14, 10-11 decembrie, Bucuresti ROU
13 Dakika
15Porprov Cabor Catur Kaltim 2022 Veteran Putra Kilat INA
14 Dakika
16Кубок 5-ти городов среди мальчиков 2014 г.р. и младше (5 этап) RUS
15 Dakika
17TABRIZ WEEKLY 7 AZAR BLITZ NO.4 IRI
17 Dakika
18TABRIZ WEEKLY 23 ABAN BLITZ NO.3 IRI
17 Dakika
19TABRIZ WEEKLY 16 ABAN BLITZ NO.2 IRI
17 Dakika
20Festival Sudamericano de la Juventud Paraguay 2022 PAR
23 Dakika
21AP Women Team Chess Championship Selections 29th & 30th November 2022 Contact: 9493930418 IND
26 Dakika
22AP Open Team Chess Championship Selections 29th & 30th November 2022 Contact: 9493930418 IND
26 Dakika
23Блиц-турнир "Winter Cup" (ТОО "Альянс МТС" - призовой 500 000 тенге) KAZ
26 Dakika
24Primer Torneo de Prueba PER
28 Dakika
25Campeonato Metropolitano Sub 8 - Nacidos en 2015 en adelante. ARG
37 Dakika
26Campeonato Metropolitano Sub 10 - Nacidos en 2013-2014 ARG
38 Dakika
27Campeonato Metropolitano Sub 12 - Nacidos en 2011-2012 ARG
38 Dakika
28KEJOHANAN CATUR TERTUTUP 1000 LIGA DAERAH LIPIS 2022 (BWH 12) 3/12/2022 SABTU MAS
38 Dakika
29Campeonato Metropolitano Sub 14 - Nacidos en 2009-2010 ARG
38 Dakika
30Campeonato Metropolitano Sub 16/Sub18/Sub20 - Nacidos en 2007-2008/2005-2006/2003-2004 ARG
38 Dakika
3116th Lucknow District Under 13 Chess Championship 2022 (Girls) Conducted by Precision Chess Academy Under the aegis of LDCSA IND
38 Dakika
3216th Lucknow District Under 9 Chess Championship 2022 (Open) Conducted by Precision Chess Academy IND
38 Dakika
33PERTANDINGAN CATUR DAERAH SIK DAN JEMPUTAN (B12P) MAS
40 Dakika
34DSO Satara Taluka Chess Selection 2022 -"Under 19 Girls" IND
40 Dakika
35Турнир по классическим шахматам "Atyrau Chess Open 2022" KAZ
43 Dakika
36Goa State Senior FIDE Rating Chess Championship 2022 AICF EVENT CODE 307492/GOA(S)/2022 IND
43 Dakika
3716th Lucknow District Under 13 Chess Championship 2022 (Open) Conducted by Precision Chess Academy Under the aegis of LDCSA IND
45 Dakika
38Prize 15 Lakh----Winter Cup Classical Below 1600 Rating Lakecity Open Chess Tmt 23-25 Dec at Lakecity, Udaipur (Rajas) Details-9413045606,9461389344,9057059363 IND
45 Dakika
39TORNEO DE AJEDREZ "CLUB NAUTICO LA RIBERA" CATEGORIA: INTERMEDIOS SOBERANIA NACIONAL ARG
47 Dakika
40Квалификационный турнир городского округа Самара по шахматам, быстрым шахматам и блицу в 2022 году. «Chess First». Быстрые шахматы. Турнир Б RUS
47 Dakika
41DSO Satara Taluka Chess Selection 2022 -"Under 19 Boys" IND
47 Dakika
42PORPROV XIV SULAWESI TENGGARA 2022 - CEPAT PUTRA INA
49 Dakika
43ACADEMIA HERMAR - LIGA A - 6° TEMPORADA - 2022 FID
49 Dakika
44PORPROV XIV SULAWESI TENGGARA 2022 - CEPAT PUTRI INA
51 Dakika
45Vojni Memorijal Zvonko Vidaković-Ilija Garić ŠKI Hvidra-Brod, Sl. Brod 2023. CRO
52 Dakika
46PORPROV XIV SULAWESI TENGGARA 2022 - CEPAT BEREGU PUTRA INA
52 Dakika
47PORPROV XIV SULAWESI TENGGARA 2022 - CEPAT BEREGU PUTRI INA
56 Dakika
48XXX Мемориал Н.Н. Никэта по БЛИЦУ. Турнир Б RUS
57 Dakika
49Club Barbacane jeudi automne CAN
59 Dakika
50PERTANDINGAN CATUR DAERAH SIK DAN JEMPUTAN (B12L) MAS
59 Dakika
Advertisement