Vælkomin til kappingardátugrunn chess-results.com's

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 345.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Kappingar leiting

Her kanst tú leita eftir kappingum og vísa/printa/eksportera til Excel endaligu úrslitini, rundu-paringar, talvur o.a.

Telvara leiting

Her finnur tú allar kappingar sum ávísum telvari hevur luttikið í og vís/printa/eksportera til Excel allar upplýsingar um telvara og kappingar.

Talv leiting

Her kanst tú leita eftir talvum og gjøgnumganga tey online ella downloada tey í PGN.

Samband

Sendið vinarliga spurningar, uppskot og kritikk til mín (Heinz Herzog) við telduposti til :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Nr.KappingLandflaggSeinast dagført
1BLITZ ULTIMA SUNDAY {19/05} By A.S.O.P DIAS ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΧΡΗΜATIKA ΕΠΑΘΛΑ: 300E GRE
0 Minuttir
22019 UK Chess Challenge Warwickshire Megafinal Under 15-18 ENG
0 Minuttir
3Meistaramót Skákskóla Íslands 2019 - undir 1600 ISL
0 Minuttir
472nd Hampstead: Under 135 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS ENG
1 Minuttir
5Первенство РБ по блицу среди мальчиков до 12 лет BLR
1 Minuttir
6Турнир ФЕНИКС OPEN рапид - 2 лига RUS
1 Minuttir
72019 MUĞLA 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ELO SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ 18.05.2019 / 19.05.2019 TUR
1 Minuttir
8Republičko ekipno takmičenje osnovnih škola Srbije, Pirot 19.05.2019. OŠ "Vuk Karadžić", 12:00h SRB
1 Minuttir
92019 UK Chess Challenge Warwickshire Megafinal Under 9 ENG
1 Minuttir
102nd Crewe Rapidplay: Minor U105 ENG
1 Minuttir
11HOC_The Arbor School Ramadan Blitz Challenge UAE
2 Minuttir
1272nd Hampstead: Under 1900 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS ENG
2 Minuttir
13TRIATLON 30 MINUTOS FENAG 2019 Primera Modalidad GUA
2 Minuttir
14TRIATLON 15 MINUTOS FENAG 2019 Segunda Modalidad GUA
3 Minuttir
15Первенство РБ по блицу среди девочек до 10 лет BLR
3 Minuttir
16Torneo Interfacultades de la UBA 2019 - PARTE I - Domingo 19 de mayo a las 10hs ARG
3 Minuttir
17Schülerturnier Bern 2019 Kat. U13/U18 SUI
3 Minuttir
18TRIATLON 05 MINUTOS FENAG 2019 Tercera Modalidad GUA
3 Minuttir
1920o Atomiko Protathlima K.D. Makedonias 2019 Open GRE
3 Minuttir
20Circuito de Xadrez dos Campos Gerais - 19.05.2019 - U14 - ABS ID CBX 4837 - ID FIDE 218784 BRA
3 Minuttir
212019 MUĞLA 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ELO SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 18.05.2019 / 19.05.2019 TUR
4 Minuttir
22Первенство РБ по блицу среди мальчиков до 10 лет BLR
4 Minuttir
23Schülerturnier Bern 2019 Kat. U10 SUI
4 Minuttir
24ULTIMA BLITZ SUNDAY 19/05 - LOW 16MM Βy A.s.o.p DIAS ΠΑΡΑΒΟΛΟ: 2Ε |ΣΥΝΟΛΙΚΑ XΡΗΜΑΤΙΚΑΕΠΑΘΛΑ: 20Ε GRE
4 Minuttir
25CPAN Chevron Chess Challenge 2019 Unrated NGR
4 Minuttir
26CPAN Chevron Chess Challenge 2019 Over 2000 NGR
4 Minuttir
27Zabok 2019 CRO
5 Minuttir
28Team League Pest Region Herczeg Oszkar Group 2018-2019 HUN
5 Minuttir
29Первенство РБ по блицу среди мальчиков до 8 лет BLR
5 Minuttir
30Воскресный блиц на Газетном 19-05-2019 RUS
6 Minuttir
3120o Atomiko Protathlima K.D. Makedonias 2019 Protathlima Korasidon - Neanidon (K08 - K10 - K12 - K16) GRE
6 Minuttir
32Circuito de Xadrez dos Campos Gerais - 19.05.2019 - U08 - U12 ID CBX 4838 - ID FIDE 218785 BRA
6 Minuttir
332nd Crewe Rapidplay: Major U165 ENG
6 Minuttir
34Liga Chess Is Life ,Série E, Temporada 11 BRA
6 Minuttir
352nd Crewe Rapidplay: Open ENG
6 Minuttir
36Mótaróð Laufásborg 5 ISL
6 Minuttir
3741º Jogos Abertos de Campo Grande 2019 Centro de Convivência Vovó Ziza, Rua Joaquim Murtinho, 5160, Bairro Tirandentes BRA
6 Minuttir
388th Tittel Pal Cup HUN
6 Minuttir
392019 UK Chess Challenge Warwickshire Megafinal Under 8 ENG
7 Minuttir
4029th Zemplen Kupa 2019 Open HUN
7 Minuttir
4129th Zemplen Kupa B U2000 HUN
7 Minuttir
42Первенство РБ по блицу среди девочек до 8 лет BLR
7 Minuttir
43Vierwaldstätter GP Emmenbrücke 3.Runde Kat. U10 SUI
7 Minuttir
4429th Zemplen Kupa C U12 without ELO HUN
7 Minuttir
45Турнир ФЕНИКС OPEN рапид - 3 лига RUS
7 Minuttir
4620o Atomiko Protathlima K.D. Makedonias 2019 Protathlima Paidon - Proefivon - Efivon (A12 - A14 - A16) GRE
7 Minuttir
47Memoriál J. Chudého - FIDE Rapid MO Topoľčany, 19.05.2019 SVK
7 Minuttir
48Elisabeta Polihroniade - Vrancea in miscare - clasele I-IV ROU
7 Minuttir
49CXZO - 2019 2a ETAPA - SUB16 FEM BRA
8 Minuttir
50CXZO - 2019 2a ETAPA - SUB16 ABS BRA
8 Minuttir
Advertisement