Vitaj v databáze turnajov na Chess-Results

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 475.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

hľadanie turnaja

Tu možno vyhľadať turnaj a prezrieť/vytlačiť/exportovať do Excelu konečné poradie, výsledky kôl, tabuľky atď.

hľadanie hráča

Tu možno nájsť všetky turnaje, v ktorých hráč hral a prezrieť/vytlačiť/exportovať do Excelu všetky podrobnost o hráčovi a turnajoch, v ktorých hral

hľadanie partie

Tu možno vyhľadať partie a prehrať ich online alebo stiahnuť ich v PGN.

Kontakt

Otázky, návrhy a kritiku prosím zašli mailom na :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Výber turnaja

Triedené podľa

č.TurnajFEDflagPosledná aktualizácia
1Viduržiemio greitųjų šachmatų turnyras Kaune 2022 LTU
0 Minúty
210. Internationaler Schach-Senioren-Cup am Tegernsee 2022 GER
0 Minúty
371° Torneo de Verano de VILLA BALLESTER 2022 100.000 Pesos en PREMIOS!! ARG
1 Minúty
42022-01-20_Altaca na 3 Razryad KAZ
3 Minúty
582nd Armenian Ch. The Highest League ARM
4 Minúty
6BALACA ÇEMPİON KUBOKU 22-23 YANVAR 2022 8 YAŞADƏK-10:00 055 540 44 02 AZE
5 Minúty
7BALACA ÇEMPİON KUBOKU 22-23 YANVAR 2022 10 YAŞADƏK-12:00 055 540 44 02 AZE
5 Minúty
83rd Islamabad Open Rapid Chess Championship PAK
6 Minúty
92021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ TUR
6 Minúty
103 Open IRT Club Hermanos Rojas PER
7 Minúty
111st Standard Zrebar Cup(Mariwan) IRI
7 Minúty
1211th Urmia Weekly Rapid Chess Tournament 1400 IRI
7 Minúty
13Зимний рапид на Аэродроме 20.01.2022 RUS
10 Minúty
14XI фестиваль по шахматам "Северная Олимпия" Группа 2004-2007 г.р. RUS
10 Minúty
15مسابقه قهرمانی بانوان مشهد (گرامیداشت تولد حضرت زهرا با همکاری شهرداری مشهد IRI
10 Minúty
16Youth's Monthly Matches IRI
11 Minúty
172021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ TUR
11 Minúty
18PREINSCRITOS - XVII FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD ABSOLUTO Y FEMENINO ECU
12 Minúty
19Симферопольский городской шахматный турнир памяти В.В.Сахарова Турнир А (рейтинг менее 1200) RUS
15 Minúty
20SSS Zürich 1 2022 Online Ersatz Turnier / tournoi en lige SUI
16 Minúty
21Qazvin Weekly Rapid Cup - 3 ( Dey 1400 ) IRI
16 Minúty
22Рапид в Щемиловском 20 января 2022 года RUS
17 Minúty
23Championship of Odessa region 2022 - classic UKR
18 Minúty
24XI фестиваль по шахматам "Северная Олимпия" Группа 2008-2011 г.р. RUS
21 Minúty
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - 9տ. և բարձր - ՀՇԱ ARM
23 Minúty
26Квалификационный турнир по шахматам среди детей г.о. Мытищи Турнир С (1101-1300) 29-30.01.2022, 05-06.02.2022, Центр Единоборств СК Строитель RUS
26 Minúty
272021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ TUR
28 Minúty
28Первенство РТ среди девочек до 9 лет RUS
29 Minúty
2920 Yanvar Saat 14:30 da Tempo Turnir B Qrup ( II dərəcə və daha aşağı) AZE
29 Minúty
30Первенство Нижегородской области по шахматам среди девочек до 9 лет (2014-2017 г.р.) RUS
30 Minúty
31Torneo de Ajedrez Clasico de Tacna PER
31 Minúty
32IV Open de Tiznit MAR
31 Minúty
33Step-up Chess Tournament 2022 ステップアップ JPN
32 Minúty
342021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ TUR
34 Minúty
35Riga Rapid Chess Thursday-2022-II 20.01.2022. LAT
36 Minúty
36Гран-при Chesstime_CUP Январь 2022 Турнир OPEN, рейтинг от 1000 и выше RUS
37 Minúty
37FIDE master Vitaly Levchenkov-73 LAT
37 Minúty
38Турнир среди начинающих шахматистов в Центре имени А.А. Алехина RUS
39 Minúty
39Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Əlaqə nömrələri 055-310-31-51 012-490-42-03 AZE
40 Minúty
40Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar III dərəcə təsnifat turniri saat 12:00 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcəkdir.055-310-31-51 AZE
41 Minúty
41Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar II dərəcə təsnifat turniri saat 13:30 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcək.Əlaqə 055-310-31-51 0124904203 AZE
41 Minúty
42Кубок ФШК 2022 (з нормою майстра спорту України), Київ UKR
41 Minúty
43Ukraine Chess Championship - 2022 (Girls - 18) UKR
42 Minúty
44Первенство РТ среди мальчиков до 9 лет RUS
42 Minúty
45Kimberley Chess Club Open C - Section RSA
43 Minúty
462021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ TUR
43 Minúty
47Kimberley Chess Club Open B - Section RSA
43 Minúty
48Kimberley Chess Club Open A - Section RSA
43 Minúty
49Odintsovo Children's championship A RUS
44 Minúty
50רבע גמר אליפות ישראל לבוגרים 2022 אשדוד ISR
44 Minúty
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Tiráž