chess-results.com-un turnir bazasına xoş gəlmisiniz (Translated by Raul Quliyev)

Chess-Results.com Şahmat turnirləri nəticələrinə həsr edilmiş güclü serverdir.

chess-results.com saytının yarış bazası dünyada keçirilən345,000-dən çox yarış, Avropa klub çempionatı və Şahmat Olimpiadalarından ibarətdir. chess-results.com saytına məlumat Swiss-Manager proqramı ilə yerləşdirilir.

Turnir axtarmaq

Burada siz turnir axtara və yekun nəticələri izləyə/çap edə/Excell fayla çevirə, turların püşkatmalarına və yekun cədvələ baxa bilərsiniz

Oyunçu axtarmaq

Burada siz bir oyunçunun oynadığı bütün turnirləri tapa/baxa/çap edə bilərsiniz.

Oyun axtarmaq

Burada siz onlayn yayımlanmış və PGN formatında yüklənilmiş oyunları axtara bilərsiniz.

Kontakt

Suallar və təkliflər üçün, :
contact@chess-results.com email göndər (İngiliscə və ya Almanca)

Turnir seçimi

Növünə görə

No.TurnirFEDBayraqSon yükləmə
1Batalla de Las Piedras 2019 URU
1 Dəqiqə
2Juegos Regionales Universitarios NODO CENTRO OCCIDENTE AJEDREZ BLITZ MASCULINO COL
1 Dəqiqə
3Xadrez no Museu do Oriente - Torneio - (19/05 - 14.00h) POR
1 Dəqiqə
4Turnamen Catur Beregu HUT PT. CKP Tahun 2019 INA
1 Dəqiqə
5Pushkin 2019 Victory Day Blitz RUS
2 Dəqiqə
6Open-турнир по классическим шахматам "Мир, Труд, Этюд!" (18 - 26 мая 2019г.) ШШ "Этюд", г. Москва, ул. Римского-Корсакова, д.10 (+7 499 903-68-21), 25500 руб RUS
2 Dəqiqə
772nd Hampstead: Under 2200 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS ENG
2 Dəqiqə
82019 ANTALYA 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI (9 YAŞ GENEL) TUR
2 Dəqiqə
9IV OPEN CIUDAD DE MADRID (SUB 2000) ID: 215933 ESP
2 Dəqiqə
1072nd Hampstead: Under 1900 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS ENG
2 Dəqiqə
11Травневий дебют - 2019 UKR
2 Dəqiqə
12CXZO - 2019 2a ETAPA - SUB12 FEM BRA
2 Dəqiqə
132019 NATIONAL JUNIORS CHESS CHAMPIONSHIP LADIES UGA
2 Dəqiqə
14Первенство РБ по блицу среди девочек до 12 лет BLR
3 Dəqiqə
15Stockholm Elo Challenge 2019 SWE
3 Dəqiqə
16ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ -14 ΑΤΤΙΚΗΣ 2019 GRE
3 Dəqiqə
17ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - недеља 19.05.2019. у 17,00 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА SRB
3 Dəqiqə
18Festival LBX de Xadrez Clássico - Etapa da Dama BRA
3 Dəqiqə
19Первенство РБ по блицу среди мальчиков до 12 лет BLR
3 Dəqiqə
20SEGUNDO INTERZONAL GAMBITO LATINO FID
3 Dəqiqə
212019 NATIONAL JUNIORS CHESS CHAMPIONSHIP OPEN UGA
3 Dəqiqə
222019 UK Chess Challenge Warwickshire Megafinal Under 10 ENG
3 Dəqiqə
231° IRT Ciudad de PUAN - 4° Circuito de INTEGRACIÓN SERRANA - 2019 ARG
3 Dəqiqə
2473 Νεανική Κυριακή ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ Β GRE
3 Dəqiqə
252019 UK Chess Challenge Warwickshire Megafinal Under 9 ENG
4 Dəqiqə
2673 Νεανική Κυριακή ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ Α GRE
4 Dəqiqə
272019 TN Mobile Junior Chess League (JCL) NAM
4 Dəqiqə
28Командний турнір "Галицька ліга" UKR
4 Dəqiqə
2972nd Hampstead: Under 135 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS ENG
4 Dəqiqə
30Mótaróð Laufásborg 5 ISL
4 Dəqiqə
312nd Crewe Rapidplay: Minor U105 ENG
4 Dəqiqə
322nd Crewe Rapidplay: Major U165 ENG
4 Dəqiqə
332nd Crewe Rapidplay: Open ENG
4 Dəqiqə
343 Circuito IRT de Xadrez SUB 2050 -2 Etapa -Colegio Froebel PREMIAÇÃO TOTAL: R$ 3.600,00 ---> FEM 17% ID CBX4829 e IDFIDE 218180 BRA
5 Dəqiqə
352019 TN Mobile First Division Chess League (FDL) NAM
5 Dəqiqə
36TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO X" (ILO) 19 MAYO 2019 SUB-08, SUB-10 y SUB-12 PER
5 Dəqiqə
372019 UK Chess Challenge Warwickshire Megafinal Under 13-14 ENG
5 Dəqiqə
382019 TN Mobile Premier Chess League (PCL) NAM
5 Dəqiqə
392019 ANTALYA 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI (9 YAŞ KIZLAR) TUR
5 Dəqiqə
40GEO G-16 Rapid Ch 2019 GEO
6 Dəqiqə
41Campeonato Nacional Senior 45 - 2019 ESA
6 Dəqiqə
422019 ANTALYA 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI (7 YAŞ GENEL) TUR
6 Dəqiqə
43Першість області серед учнів 1-8 класів UKR
6 Dəqiqə
4411vo Torneo en metálico "GLORIAS NAVALES" 2019 CHI
7 Dəqiqə
45GEO Open-18 Rapid Ch 2019 GEO
7 Dəqiqə
46CXZO - 2019 2a ETAPA - SUB14 ABS BRA
8 Dəqiqə
47IRT Standard Piauiense 2019 (Semi final 2) BRA
8 Dəqiqə
48Republičko ekipno takmičenje osnovnih škola Srbije, Pirot 19.05.2019. OŠ "Vuk Karadžić", 12:00h SRB
8 Dəqiqə
49EtVaS 2019 A FIN
9 Dəqiqə
50DCA BELOW 1600 FIDE RATED CHESS TOURNAMENT-2019 : PLAYERS PLEASE CHECK YOUR PRIZE CATEGORY IN STARTING RANK LIST. 7TH ROUND AT 0830 H ON 20 MAY 19 IND
9 Dəqiqə
Advertisement