chess-results.com-un turnir bazasına xoş gəlmisiniz (Translated by Raul Quliyev)

Chess-Results.com Şahmat turnirləri nəticələrinə həsr edilmiş güclü serverdir.

chess-results.com saytının yarış bazası dünyada keçirilən 465,000-dən çox yarış, Avropa klub çempionatı və Şahmat Olimpiadalarından ibarətdir. chess-results.com saytına məlumat Swiss-Manager proqramı ilə yerləşdirilir.

Turnir axtarmaq

Burada siz turnir axtara və yekun nəticələri izləyə/çap edə/Excell fayla çevirə, turların püşkatmalarına və yekun cədvələ baxa bilərsiniz

Oyunçu axtarmaq

Burada siz bir oyunçunun oynadığı bütün turnirləri tapa/baxa/çap edə bilərsiniz.

Oyun axtarmaq

Burada siz onlayn yayımlanmış və PGN formatında yüklənilmiş oyunları axtara bilərsiniz.

Kontakt

Suallar və təkliflər üçün, :
contact@chess-results.com email göndər (İngiliscə və ya Almanca)

Turnir seçimi

Növünə görə

No.TurnirFEDBayraqSon yükləmə
1FM Round Robin "Orbis-2 2022", Paracin, January 31st - February 6th SRB
0 Dəqiqə
22021 Individual Kingdom Age-groups Tournament U-8F JOR
1 Dəqiqə
3 Oman Individual Chess Championship - U14 - 2022 OMA
1 Dəqiqə
42021 Individual Kingdom Age-groups Tournament U-8 JOR
2 Dəqiqə
5Январский рапид СШОР Старт RUS
2 Dəqiqə
6Riga Rapid Chess Thursday-2022-II 20.01.2022. LAT
2 Dəqiqə
73rd Islamabad Open Rapid Chess Championship PAK
3 Dəqiqə
82021 Individual Kingdom Age-groups Tournament U-6 JOR
3 Dəqiqə
9Январский кубок ЦАО-2022А RUS
3 Dəqiqə
10 Oman Individual Chess Championship - U16 - 2022 OMA
4 Dəqiqə
11Первенство РЦОП (полуфинал п-ва г.Минска) U14-16 BLR
5 Dəqiqə
12ТУРНИР безразрядников 23.01.2022 RUS
5 Dəqiqə
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - մինչև 8տ. - ՀՇԱ ARM
5 Dəqiqə
14OPEN TOURNAMENT ELO HOTEL PHILIPPION 22-23&29-30.01.2022_C GROUP GRE
5 Dəqiqə
15OPEN TOURNAMENT ELO HOTEL PHILIPPION 22-23&29-30.01.2022_A-B GROUP GRE
6 Dəqiqə
1673RD REPUBLIC DAY ONE DAY RAPID CHESS CHAMPIONSHIP 2022 ( ONLY 2O PLAYERS ARE ALLOWED TO PLAY THE EVENT DUE TO COVID PROTOCOL) IND
8 Dəqiqə
17SpSch Hyprid Turnier Freitag 21.Jan - Startliste SUI
8 Dəqiqə
182021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ TUR
8 Dəqiqə
1911th Hormozgan Cup (U1700) IRI
8 Dəqiqə
20Viduržiemio greitųjų šachmatų turnyras Kaune 2022 LTU
9 Dəqiqə
2110. Internationaler Schach-Senioren-Cup am Tegernsee 2022 GER
9 Dəqiqə
2271° Torneo de Verano de VILLA BALLESTER 2022 100.000 Pesos en PREMIOS!! ARG
10 Dəqiqə
232022-01-20_Altaca na 3 Razryad KAZ
12 Dəqiqə
2482nd Armenian Ch. The Highest League ARM
13 Dəqiqə
25BALACA ÇEMPİON KUBOKU 22-23 YANVAR 2022 8 YAŞADƏK-10:00 055 540 44 02 AZE
14 Dəqiqə
26BALACA ÇEMPİON KUBOKU 22-23 YANVAR 2022 10 YAŞADƏK-12:00 055 540 44 02 AZE
14 Dəqiqə
272021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ TUR
15 Dəqiqə
283 Open IRT Club Hermanos Rojas PER
16 Dəqiqə
291st Standard Zrebar Cup(Mariwan) IRI
16 Dəqiqə
3011th Urmia Weekly Rapid Chess Tournament 1400 IRI
16 Dəqiqə
31Зимний рапид на Аэродроме 20.01.2022 RUS
19 Dəqiqə
32XI фестиваль по шахматам "Северная Олимпия" Группа 2004-2007 г.р. RUS
19 Dəqiqə
33مسابقه قهرمانی بانوان مشهد (گرامیداشت تولد حضرت زهرا با همکاری شهرداری مشهد IRI
19 Dəqiqə
34Youth's Monthly Matches IRI
20 Dəqiqə
352021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ TUR
20 Dəqiqə
36PREINSCRITOS - XVII FESTIVAL SUDAMERICANO DE LA JUVENTUD ABSOLUTO Y FEMENINO ECU
21 Dəqiqə
37Симферопольский городской шахматный турнир памяти В.В.Сахарова Турнир А (рейтинг менее 1200) RUS
24 Dəqiqə
38SSS Zürich 1 2022 Online Ersatz Turnier / tournoi en lige SUI
25 Dəqiqə
39Qazvin Weekly Rapid Cup - 3 ( Dey 1400 ) IRI
25 Dəqiqə
40Рапид в Щемиловском 20 января 2022 года RUS
26 Dəqiqə
41Championship of Odessa region 2022 - classic UKR
27 Dəqiqə
42XI фестиваль по шахматам "Северная Олимпия" Группа 2008-2011 г.р. RUS
30 Dəqiqə
434-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - 9տ. և բարձր - ՀՇԱ ARM
32 Dəqiqə
44Квалификационный турнир по шахматам среди детей г.о. Мытищи Турнир С (1101-1300) 29-30.01.2022, 05-06.02.2022, Центр Единоборств СК Строитель RUS
35 Dəqiqə
452021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ TUR
37 Dəqiqə
46Первенство РТ среди девочек до 9 лет RUS
38 Dəqiqə
4720 Yanvar Saat 14:30 da Tempo Turnir B Qrup ( II dərəcə və daha aşağı) AZE
38 Dəqiqə
48Первенство Нижегородской области по шахматам среди девочек до 9 лет (2014-2017 г.р.) RUS
39 Dəqiqə
49Torneo de Ajedrez Clasico de Tacna PER
40 Dəqiqə
50IV Open de Tiznit MAR
40 Dəqiqə