Bun venit la baza de date a turneelor de pe chess-results.com

Chess-Results.com este un puternic si specializat site, numai pentru rezultate sahiste

Arhiva chess-results.com va contine in curand 345.000 turnee din toata lumea, de la turnee de club la Campionate Europene si Olimpiade de sah. Aceasta este posibil prin Swiss-Manager, un program de administrare pentru turnee de sah, lucrand indeaproape cu chess-results.com.

Cautare turneu

Aici puteti cauta un turneu si vizualiza/imprima/exporta in Excel rezultatele finale, perechile pe runde, diagramele etc.

Cautare jucator

Aici puteti gasi toate turneele la care a participat jucatorul si vizualiza/imprima/exporta in Excel toate detaliile despre jucator si turnee

Cautare partida

Aici puteti cauta partidele si vizualiza online sau descarca in format PGN

Contact

Pentru intrebari, sugestii si critici va rog sa-mi trimiteti (Heinz Herzog) un E-mail la

Selectia turneului

Sortare dupa

Nr.TurneuFEDSteagUltima actualizare
12019 MUĞLA 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ELO SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ 18.05.2019 / 19.05.2019 TUR
0 Minute
2Republičko ekipno takmičenje osnovnih škola Srbije, Pirot 19.05.2019. OŠ "Vuk Karadžić", 12:00h SRB
0 Minute
32019 UK Chess Challenge Warwickshire Megafinal Under 9 ENG
0 Minute
42nd Crewe Rapidplay: Minor U105 ENG
0 Minute
5HOC_The Arbor School Ramadan Blitz Challenge UAE
1 Minute
672nd Hampstead: Under 1900 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS ENG
1 Minute
7TRIATLON 30 MINUTOS FENAG 2019 Primera Modalidad GUA
1 Minute
8TRIATLON 15 MINUTOS FENAG 2019 Segunda Modalidad GUA
2 Minute
9Турнир ФЕНИКС OPEN рапид - 2 лига RUS
2 Minute
10Первенство РБ по блицу среди девочек до 10 лет BLR
2 Minute
11Torneo Interfacultades de la UBA 2019 - PARTE I - Domingo 19 de mayo a las 10hs ARG
2 Minute
122019 UK Chess Challenge Warwickshire Megafinal Under 15-18 ENG
2 Minute
13Schülerturnier Bern 2019 Kat. U13/U18 SUI
2 Minute
14TRIATLON 05 MINUTOS FENAG 2019 Tercera Modalidad GUA
2 Minute
1520o Atomiko Protathlima K.D. Makedonias 2019 Open GRE
2 Minute
16Circuito de Xadrez dos Campos Gerais - 19.05.2019 - U14 - ABS ID CBX 4837 - ID FIDE 218784 BRA
2 Minute
172019 MUĞLA 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ELO SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 18.05.2019 / 19.05.2019 TUR
3 Minute
18Первенство РБ по блицу среди мальчиков до 10 лет BLR
3 Minute
19Schülerturnier Bern 2019 Kat. U10 SUI
3 Minute
20ULTIMA BLITZ SUNDAY 19/05 - LOW 16MM Βy A.s.o.p DIAS ΠΑΡΑΒΟΛΟ: 2Ε |ΣΥΝΟΛΙΚΑ XΡΗΜΑΤΙΚΑΕΠΑΘΛΑ: 20Ε GRE
3 Minute
21CPAN Chevron Chess Challenge 2019 Unrated NGR
3 Minute
22CPAN Chevron Chess Challenge 2019 Over 2000 NGR
3 Minute
23Zabok 2019 CRO
4 Minute
24Team League Pest Region Herczeg Oszkar Group 2018-2019 HUN
4 Minute
25Первенство РБ по блицу среди мальчиков до 8 лет BLR
4 Minute
26Воскресный блиц на Газетном 19-05-2019 RUS
5 Minute
2720o Atomiko Protathlima K.D. Makedonias 2019 Protathlima Korasidon - Neanidon (K08 - K10 - K12 - K16) GRE
5 Minute
28Circuito de Xadrez dos Campos Gerais - 19.05.2019 - U08 - U12 ID CBX 4838 - ID FIDE 218785 BRA
5 Minute
292nd Crewe Rapidplay: Major U165 ENG
5 Minute
30Liga Chess Is Life ,Série E, Temporada 11 BRA
5 Minute
312nd Crewe Rapidplay: Open ENG
5 Minute
32Mótaróð Laufásborg 5 ISL
5 Minute
3341º Jogos Abertos de Campo Grande 2019 Centro de Convivência Vovó Ziza, Rua Joaquim Murtinho, 5160, Bairro Tirandentes BRA
5 Minute
348th Tittel Pal Cup HUN
5 Minute
352019 UK Chess Challenge Warwickshire Megafinal Under 8 ENG
6 Minute
3629th Zemplen Kupa 2019 Open HUN
6 Minute
3729th Zemplen Kupa B U2000 HUN
6 Minute
38Первенство РБ по блицу среди девочек до 8 лет BLR
6 Minute
39Vierwaldstätter GP Emmenbrücke 3.Runde Kat. U10 SUI
6 Minute
4029th Zemplen Kupa C U12 without ELO HUN
6 Minute
41Турнир ФЕНИКС OPEN рапид - 3 лига RUS
6 Minute
4220o Atomiko Protathlima K.D. Makedonias 2019 Protathlima Paidon - Proefivon - Efivon (A12 - A14 - A16) GRE
6 Minute
43Memoriál J. Chudého - FIDE Rapid MO Topoľčany, 19.05.2019 SVK
6 Minute
44Elisabeta Polihroniade - Vrancea in miscare - clasele I-IV ROU
6 Minute
45CXZO - 2019 2a ETAPA - SUB16 FEM BRA
7 Minute
46CXZO - 2019 2a ETAPA - SUB16 ABS BRA
7 Minute
47CXZO - 2019 2a ETAPA - SUB14 FEM BRA
7 Minute
48ZONA B GAMBITO LATINO FID
7 Minute
49CXZO - 2019 2a ETAPA - SUB14 ABS BRA
7 Minute
50CXZO - 2019 2a ETAPA - SUB12 FEM BRA
7 Minute
Advertisement